Me mjekër dhe veshje ushtarake, Tahiri “provokon” nga Tepelena - Bota Sot
Me mjekër dhe veshje ushtarake, Tahiri “provokon” nga Tepelena

Shqipëria

Me mjekër dhe veshje ushtarake, Tahiri “provokon” nga Tepelena

Më: 26 gusht 2018 Në ora: 17:32
Saimir Tahiri

Ish-deputeti dhe ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, ka treguar me anë të një fotoje se ku po e kalon fundjavën.

Tahiri është shfaqur si asnjëherë më parë, i veshur me rroga ushtarake dhe mjekrën e lënë, tregon se ndodhet në majën e Kendrevicës. “

 Maja e Kendrevicës – 2122 m. Përshëndetje nga çatia e Labërisë”, shkruan Tahiri.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...