Pamje nga rindërtimi i Urës së Drojes - Bota Sot
Pamje nga rindërtimi i Urës së Drojes

Shqipëria

Pamje nga rindërtimi i Urës së Drojes

Më: 28 gusht 2018 Në ora: 08:26
Pamje nga video

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u ka uruar mirëmëngjesi ndjekësve me pamje nga rindërtimi i Urës së Drojes.

“Mirëmëngjesi, dhe me këto pamje nga rindërtimi i Urës së Drojes, një vepër që po përfundon duke rikthyer normalitetin e një zone të tërë, si edhe duke vijuar shembjen e traditës së vjetër të harresës shtetërore me të dalë dielli pas përmbytjes, ju uroj një ditë të mbarë”, ka shkruar Rama.

Shikoni videon të cilën e ka publikuar Rama:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...