Parlamenti hap punimet në orën 17:00, publikohet rendi i ditës - Bota Sot
Parlamenti hap punimet në orën 17:00, publikohet rendi i ditës

Shqipëria

Parlamenti hap punimet në orën 17:00, publikohet rendi i ditës

Më: 3 shtator 2018 Në ora: 07:50
Kuvendi i Shqipërisë

Kuvendi i Shqipërisë hap pasditen e sotme, në orën 17:00, Sesionin e III–të të Legjislaturës së IX–të të Kuvendit të Shqipërisë.

Rendi i dlites i njoftuar zyrtarisht është si më poshtë:

1. Hapja e punimeve te Sesionit te III-te.

2. Njoftimi i akteve normative te depozituara ne Kuvend.

3. Miratimi i procesverbalit te seances plenare te dates 23.7.2018.

4. Njoftimi/miratimi i programit 6 javor te punes se Kuvendit per periudhen 3 shtator- 12 tetor 2018.

5. Njoftimi/miratimi i kalendarit 3-javor te punimeve te Kuvendit per periudhen 3 - 21 shtator 2018.

III. Ngarkohen sherbimet e Kuvendit per publikimin e rendit te dites te seances plenare, njoftimin e anetareve te Kuvendit dhe pergatitjen e dokumentacionit parlamentar qe do te shqyrtohet.

IV. Ky urdher hyn ne fuqi menjehere.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...