Tahiri ironizon “rilindasit”: Duke i shpjeguar djalit rilindasin e madh, por nuk e kishte mendjen - Bota Sot
Tahiri ironizon “rilindasit”: Duke i shpjeguar djalit rilindasin e madh, por nuk e kishte mendjen

Shqipëria

Tahiri ironizon “rilindasit”: Duke i shpjeguar djalit rilindasin e madh, por nuk e kishte mendjen

Më: 7 tetor 2018 Në ora: 20:12
Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri herë pas here shfaqet aktiv në rrjetet sociale, duke publikuar foto nga momentet e të përditshmes së tij.

Këtë të dielë ai është shfaqur me djalin e tij, Drini në Luaras të Ersekës. Ata duken të dy të buzëqeshur dhe të ulur mes barit.

“Duke i shpjeguar rilindasin e madh Petro Nini Luarasi por nuk e kishte mendjen“, shkruan Tahiri në FB.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...