Artan Hoxha: Babalja ka dhënë intervistë natën te zyra e PD, është përgjuar dhe Salianji - Bota Sot
Artan Hoxha: Babalja ka dhënë intervistë natën te zyra e PD, është përgjuar dhe Salianji

Shqipëria

Artan Hoxha: Babalja ka dhënë intervistë natën te zyra e PD, është përgjuar dhe Salianji

Më: 9 tetor 2018 Në ora: 22:48
Gazetari Artan Hoxha

Gazetari Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Opinion” mbrëmjen e sotme ka treguar detaje nga dosja që Prokuroria po heton në lidhje me Babales.

Sipas Hoxhës, intervista e Babales është marrë në orën 01:30 të natës në zyrën e Partisë Demokratike, ndërsa gazetari Jetmir Olldashi e priste atje.

“Në 01:30 të natës Babalja ka shkuar në zyrën e PD dhe gaetari e priste atje. Prokuroria ka bërë përgjime për 60 ditë. Është përgjuar dhe deputeti Ervin Salianji.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...