Deputeti zbulon se për çfarë e ka detyruar Rama ish-vjehrrën - Bota Sot
Deputeti zbulon se për çfarë e ka detyruar Rama ish-vjehrrën

Shqipëria

Deputeti zbulon se për çfarë e ka detyruar Rama ish-vjehrrën

Më: 18 tetor 2018 Në ora: 21:22
Edi Rama

Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka lëshuar akuza të ashpra kundër kryeministrit Edi Rama.

Në një intervistë në emisionin Fakt në Syri.net”, ku po diskutohet për “Shpifjen e Shpifësit” Paloka ka thënë se ish-vjehrra e Edi Ramës është detyruar të thotë se e duan Edin dhe se votojnë për të.“Ish-vjehrra e Edi Ramës u detyrua të thoshte se votojnë Edin. U mor një grua fatkeqe, vajza e të cilës kishte kaluar një traumë të thoshte, “Ne e duam dhe votojmë Edin”, – ka deklaruar Paloka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...