Sherr me armë në Mat/ Plagoset një që nuk kishte lidhje me ngjarjen - Bota Sot
Sherr me armë në Mat/ Plagoset një që nuk kishte lidhje me ngjarjen

Shqipëria

Sherr me armë në Mat/ Plagoset një që nuk kishte lidhje me ngjarjen

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 17:08
Foto

Një përplasje me armë zjarri mes dy personave ka sjellë plagosjen e jë të treti. Sipas njoftimit të policisë dy të rinj O.D dhe E.C kanë shkëmbyer zjarr me njëri-tjetrin, dhe fatkeqësisht i plagosur ka mbetur një 22 vjeçar, i cili ka qenë aty rastësisht.

Në njoftim thuhet se i plagosur ka mbetur M.M.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat