Arrestimi i dy ish-deputetëve/ Paloka: Rama po i përdor për të shpëtuar kokën e tij - Bota Sot
Arrestimi i dy ish-deputetëve/ Paloka: Rama po i përdor për të shpëtuar kokën e tij

Shqipëria

Arrestimi i dy ish-deputetëve/ Paloka: Rama po i përdor për të shpëtuar kokën e tij

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 22:22
Edi Paloka

Pas arrestimit të dy ish-deputetëve socialistë, Arben Ndoka dhe Arben Çuko ka reaguar dhe nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka.

Sipas Palokës arrestimet e dy ish-deputetëve janë bërë për të tërhequr vëmendjen nga superskandalet që kanë plasur kudo.

Ai tha se Rama po e bën këtë që të shpëtojë kokën e tij.

Ja çfarë shkruan Paloka në Facebook:

I përdori sa e si mundi…Po i përdor edhe tani për të tërhequr vëmendjen nga superskandalet e për të shpëtuar dhe një herë kokën e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...