Paralajmërimi i Tahirit për konferencën: Do të bëj deklarata të forta - Bota Sot
Paralajmërimi i Tahirit për konferencën: Do të bëj deklarata të forta

Shqipëria

Paralajmërimi i Tahirit për konferencën: Do të bëj deklarata të forta

Më: 26 tetor 2018 Në ora: 21:47
Saimir Tahiri

Analisti Lorenc Vangjeli ka folur në RTSH në lidhje me konferencën që Tahiri pritet ta mbajë gjatë javës së ardhshme.

Vangjeli tha se kishte komunikuar me Tahirin, dhe ky i fundit kishte thënë që në konferencë do të thotë të vërteta të forta.

Ish-ministri i Brendshëm, do të flasë për miqtë dhe për armiqtë, duke thënë se kjo konferencë mund të ketë efekte në politikën e brendshme.

 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...