Saimir Tahiri do të paraqitet sot në Prokurorinë e Krimeve të Rënda - Bota Sot
Saimir Tahiri do të paraqitet sot në Prokurorinë e Krimeve të Rënda

Shqipëria

Saimir Tahiri do të paraqitet sot në Prokurorinë e Krimeve të Rënda

Më: 29 tetor 2018 Në ora: 12:04
Saimir Tahiri

Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri do të paraqitet sot në Prokurorinë e Krimeve të Rënda. 

Ai pritet të shoqërohet nga avokati i tij dhe do të jetë në prokurori në orën 12: 30.

Ai do te shkoje per tu njohur me te rejat ne lidhje me dosjen e hapur ndaj tij. Mediat thone se ai do te dorezoje disa dokumenta shtese ne lidhje me hetimin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...