Tahiri: Italia e tha fjalën e fundit, tani pres drejtësinë në Shqipëri - Bota Sot
Tahiri: Italia e tha fjalën e fundit, tani pres drejtësinë në Shqipëri

Shqipëria

Tahiri: Italia e tha fjalën e fundit, tani pres drejtësinë në Shqipëri

Më: 1 nëntor 2018 Në ora: 12:10
Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri,

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, deklaroi se tani që Italia e tha fjalën e saj të fundit për të, duke e nxjerrë të pastër, pret që fjalën e fundit ta thotë edhe drejtësia shqiptare.

“Italia nuk bëri politikë për mua, por hetim. Dhe e tha fjalën e fundit. Beteja ime do të vazhdojë deri në ditën e fundit kur drejtësia në Shqipëri të thotë fjalën e fundit. Pas kësaj, unë jam i lirë. Unë nuk do të resht së luftuari për të vërtetën”, u shpreh Tahiri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...