A është rrahur Saimir Tahiri…? - Bota Sot
A është rrahur Saimir Tahiri…?

Shqipëria

A është rrahur Saimir Tahiri…?

Më: 2 nëntor 2018 Në ora: 11:14
Saimir Tahiri

Brenda tyre ka një egërsim dhe një luftë të brendshme të pa mëshirë. Del por nuk di ta lexosh. A e more vesh që e kanë rrahur Saimir Tahirin para një jave. Në mënyrë absolute bandat e Edi Ramës. Sa filloi t’i përmendi Edi Ramës çatinë. Ishte fjalë kod ajo. Sa ia përmendi këto e zhdëpën. Prandaj, këto i kanë brenda. Kryekumbari në shpellën e mafies bën ligjin”.

Kështu deklaroi para pak javësh ish-kryeministri Sali Berisha në emisionin “360 grade” në Ora News.

Lidhur me kete deklarate, Saimir Tahiri eshte pyetur mbreme i ftuar ne emisionin “Opinion”. Ne fund te emisionit, Blendi  Feviziu i drejtoi nje pyetje direkte: “A eshte e vertete qe ju kane rrahur?”

Pergjigja e Tahirit ishte me nenqeshje: “Kush e ka bërë këtë lajm…? Shumë banale kjo Fevzi”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...