Ja kush do të jetë shefi i ri i policisë së burgut të Drenovës - Bota Sot
Ja kush do të jetë shefi i ri i policisë së burgut të Drenovës

Shqipëria

Ja kush do të jetë shefi i ri i policisë së burgut të Drenovës

Më: 6 nëntor 2018 Në ora: 12:56
Foto

Kryekomisar Kamber Hoxha është komanduar të mbajë pozicionin e shefit të policisë se burgjeve në IEVP Drenovë, nga Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve. Ai është vënë në krye të policisë së burgut të Drenovës pas largimit nga detyra të Adriatik Parisit.

Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve urdhëroi largimin e Parsit nga detyra për shkelje të kompetencave.

Pak muaj më parë, ndaj Parisit ishte marrë një masë disiplinore dhe hetimi u thellua deri në urdhërimin e largimit të tij nga detyra që ai mbante

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...