Ilir Meta 14 pyetje për ministren e Mbrojtjes, për Lleshin - Bota Sot
Ilir Meta 14 pyetje për ministren e Mbrojtjes, për Lleshin

Shqipëria

Ilir Meta 14 pyetje për ministren e Mbrojtjes, për Lleshin

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 11:29
Presidenti Ilir Meta

Presidenti Ilir Meta do ti drejtojë Ministrisë së Mbrojtjes 14 pyetje për Gjeneralin Sandër Lleshi.

Burime nga presidenca kanë bërë të ditur se presidenti Meta i drejton këto pyetje ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka dhe kërkon përgjigje për to.

Pyetjet kanë të bëjnë me aktivitetin e Lleshit gjatë kohës kur Lleshi ishte zyrtar në Ministrisë e Mbrojtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...