Kim Mehmeti: Edi Rama është "Linda Morina" e politikës shqiptare - Bota Sot
Kim Mehmeti: Edi Rama është "Linda Morina" e politikës shqiptare

Shqipëria

Kim Mehmeti: Edi Rama është "Linda Morina" e politikës shqiptare

Nga: N.Sh Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 23:15
Edi Rama

Shkrimtari dhe analisti Kim Mehmeti i ftuar në studion e lajmeve të Ora Neës, gjithashtu ka folur edhe për arratisjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski.

Përballë gazetares Beti Njuma, Mehmeti u shpreh se Gruevski u arratis me ndihmën e shqiptarëve në Maqedoni dhe në Shqipëri..., transmeton gazeta “Bota sot”.

Ndërsa për Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, thotë se është sikurse “Linda Morina” në muzikë, e Rama në politikën shqiptare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...