Moti për sot, jo vetëm shira, por edhe … - Bota Sot
Moti për sot, jo vetëm shira, por edhe …

Shqipëria

Moti për sot, jo vetëm shira, por edhe …

Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 08:22
Foto ilustrim

Dita e sotme do të jetë me mot të paqëndrueshëm.

Sipas Meteoalb, priten reshje shiu, por edhe dëbore në zona të ndryshme të vendit.

Zhvillimi i një qendre të presionit të ulët atmosferik në brigjet e Italisë do të sjell mot të paqëndrueshëm ne vendin tonë.

Vranësirat do të jenë prezente në të gjithë territorin, më të dukshme në zonat jugore dhe pjesërisht në qendër duke rrezikuar shira të izoluar.

Në zonat juglindore do të ketë flokë dëbore.

Pasditja dhe mbrëmja vijojnë në të njëjtat kushte të paqëndrueshme atmosferike.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...