Policia, video-mesazh për shoferët: Kujdes kur manovroni në borë dhe akull - Bota Sot
Policia, video-mesazh për shoferët: Kujdes kur manovroni në borë dhe akull

Shqipëria

Policia, video-mesazh për shoferët: Kujdes kur manovroni në borë dhe akull

Më: 21 nëntor 2018 Në ora: 10:17
Policia e Shtetit

Policia e Shtetit ka publikuar një videomesazh me këshilla për shoferët që qarkullojnë në kushtet e dëborës dhe akullit.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...