Ushtria shqiptare tregon forcën në Tiranë - Bota Sot
Ushtria shqiptare tregon forcën në Tiranë

Shqipëria

Ushtria shqiptare tregon forcën në Tiranë

Më: 21 nëntor 2018 Në ora: 12:08
Ushtria shqiptare

Ushtria shqiptare ka vendosur të shfaqë potencialin e saj.

Në ambientet e jashtme dhe të brendshme të Pallatit të Kongreseve do të zhvillohet panairi i ushtrisë.

Pjesa e bulevardit “Dëshmorët e Kombit” përballë Presidencës është mbushur me mjete të rënda të Forcave të Armatosura të Shqipërisë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...