Gjirokastër, sekuestrohen 100 kg drogë - Bota Sot
Gjirokastër, sekuestrohen 100 kg drogë

Shqipëria

Gjirokastër, sekuestrohen 100 kg drogë

Më: 5 dhjetor 2018 Në ora: 22:52
Policia e shtetit

Gjatë ditës së sotme janë gjetur dhe sekuestruar 100 kg lëndë narkotike të llojit kanabis në fshatin Nivicë të Gjirokastrës.

Burime të mediave pohojnë se lënda narkotike është gjetur në banesën e shtetasit A.G, rreth 22 vjeç, pas informacioneve të marra në rrugë operative.

Operacioni është kryer nga sektori i narkotikëve në DPQGJ gjatë ditës së sotme. Nuk ka ende detaje sa i takon personave të përfshirë në këtë rast, ndërsa vijojnë hetimet intensive për identifikimin e personave të tjerë të dyshuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test