Selektori i Kosovës edhe instruktor

Skijim

Selektori i Kosovës edhe instruktor

Nga: K. G. Më: 26 janar 2019 Në ora: 15:29
Bahri Gjinovci me studente e student

Nuk ka vetën një profesion apo dy, por i ka tre! Ky është ish volejbollisti i mirënjohur Bahri Gjinovci, i cili është profesor në fakultetin e kulturës fizike dhe tani edhe instruktor i skijimi

Ai e ka për zemre edhe skijimin dhe ndihet krenar që punon me student e studente në qendrën e skive në Brazovicë. Dhe jo me kaq, ai është edhe selektor i kombëtares së Kosovës për meshkuj në volejboll. Bahri Gjinovci apo njeriu me profesione të shumta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat