Selektori i Kosovës edhe instruktor - Bota Sot
Selektori i Kosovës edhe instruktor

Skijim

Selektori i Kosovës edhe instruktor

Nga: K. G. Më: 26 janar 2019 Në ora: 15:29
Bahri Gjinovci me studente e student

Nuk ka vetën një profesion apo dy, por i ka tre! Ky është ish volejbollisti i mirënjohur Bahri Gjinovci, i cili është profesor në fakultetin e kulturës fizike dhe tani edhe instruktor i skijimi

Ai e ka për zemre edhe skijimin dhe ndihet krenar që punon me student e studente në qendrën e skive në Brazovicë. Dhe jo me kaq, ai është edhe selektor i kombëtares së Kosovës për meshkuj në volejboll. Bahri Gjinovci apo njeriu me profesione të shumta.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...