Kështu shkruhet në Brezovicë emri i djalit të akademik Nexhat Dacit - Bota Sot
Kështu shkruhet në Brezovicë emri i djalit të akademik Nexhat Dacit

Skijim

Kështu shkruhet në Brezovicë emri i djalit të akademik Nexhat Dacit

Nga: K. Goca Më: 27 janar 2019 Në ora: 15:21
Kështu shkruhet në Brezovicë emri i djalit të akademik Nexhat Dacit

Bota shqiptare është tronditur me humbjen e jetës tragjikisht të Arianit, djalit të akademik Naxhat Daci. Ai humbi jetën pasi që u godit nga orteku.  

Studentët kanë shkruar emrin e tij në Qendrën e Skive në Brezovicë. Studentët janë rreshtuar dhe kanë shkruar emrin e Arianit, duke u solidarizuar me të ndjerin.

“Studentet e FEFS nuk mbajnë mësim sot, në shenjë solidarizimi me vdekjen e Arian Dacit! Ngushëllime Familjes Daci”, bëhet e ditur nga organizatorët.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...