Ish - skiatoret e Kosovës në relaksim - Bota Sot
Ish - skiatoret e Kosovës në relaksim

Skijim

E diel, 21 tetor 2018

Ish - skiatoret e Kosovës në relaksim

Nga: K. Goca Më: 19 maj 2017 Në ora: 18:34
Genta Domi dhe Dorina Mema

Ish-skiatoret Genta Domi dhe Dorina Mema, aktualisht trajnere, pas edicioni që përfundoi në muajin mars në ski, tani po mendojnë për edicionin tjetër. Ato shihen në fotografi duke u relaksuar me një kafe.

Përveç që merren me këtë sport kanë edhe raporte shumë të mira miqësore. Dorina është selektore për femra në ski dhe me Gentën janë shoqet më shumë se 11 vjet. Përndryshe Genta është këshilltare e zëvendëskryeministrit të Kosovës, Ramiz Kelmendi.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test