Ish volejbollistja e Kosovës, kështu festoi Vitin e ri! - Bota Sot
Ish volejbollistja e Kosovës, kështu festoi Vitin e ri!

Skijim

Ish volejbollistja e Kosovës, kështu festoi Vitin e ri!

Nga: K.G. Më: 2 janar 2018 Në ora: 12:01
Ganimete Gërbovci

Ish volejbollistja e mirënjohur e Kosovës, Ganimete Gërbovci, ndryshe është trajnere e Prishtina F. ka zgjedhur mënyrën më të mirë për ta festuan ndërrimin e vitit. 

Ajo me bashkëshortin e saj, Blerim Salihu, ishin në skijim në qendrën e mirënjohur në Brezovicë. Ganja pati një ditë atraktive dhe u ndje fortë mirë.

Image

Synimi i saj është që në vitin 2018 të jetë në pikën më të lartë dhe të arrijë suksese edhe me ekipin e saj në volejboll.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat