Atletët e njohur nga e gjithë Bota, urojnë Kosovën dhe Albin Tahirin - Bota Sot
Atletët e njohur nga e gjithë Bota, urojnë Kosovën dhe Albin Tahirin

Skijim

Atletët e njohur nga e gjithë Bota, urojnë Kosovën dhe Albin Tahirin

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 22:03
Albin Tahirin

Sportistë të shteteve pjesëmarrëse në Lojërat Olimpike Dimëore “PyeongChang 2018”, përfshirë edhe ish-kërcyesin e njohur me ski, Primoz Peterka, përmes një video kanë uruar Kosovën dhe Albin Tahirin për pjesëmarrjen e parë LOD.

Përfaqësuesja e Kosovës ka vetëm një atlet, Albin Tahirin i cili garën e parë do ta zhvilloj më 11 shkurt, nga ora 3:00.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat