Erjon Tola i 36-ti - Bota Sot
Erjon Tola i 36-ti

Skijim

E hënë, 19 nëntor 2018

Erjon Tola i 36-ti

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 10:58
Erjon Tola

Skiatori Erjon Tola u rendit në vendin e 36-të në garën e sllallomit në Lojërat Olimpike Dimërore PyeongChang 2018.

Skiatori shqiptar në dy provat e tij regjistroi kohën 1.57.06 dhe duke përfituar nga fakti që shumë garues nuk i kryen me sukses të dyja provat u klasifikua në një pozicion të mirë mes 108 pjesëmarrësve në garë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera