Gjashtëvjeçarja Leonida Salihi ka nevojë për ndihmën tuaj - Bota Sot
Gjashtëvjeçarja Leonida Salihi ka nevojë për ndihmën tuaj

Sociale

Gjashtëvjeçarja Leonida Salihi ka nevojë për ndihmën tuaj

Më: 27 shkurt 2019 Në ora: 10:12
Foto

Ajo vuan nga Leukemia Akute dhe aktualisht është duke u trajtuar jashtë vendit me ndihmesë financiare nga Ministria e Shëndetësisë.

Megjithatë, qëndrimi në Turqi është i papërballueshëm për familjen Salihi, e cila kërkon ndihmën tuaj. Babai i Leonidës, Bislim Salihi, ka bërë të ditur se vajza ka nevojë të qëndrojë edhe gjashtë muaj në Turqi, për t’i marrë të gjitha trajtimet e nevojshme.

Xhirollogaria ku ju mund të dhuroni mjetet financiare:

TEB
Naile Salihi
20-11-0001636259-45

Numri kontaktues: 045369773
 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...