Gjatë Ramazanit, Halil Kastrati dhe “Jetimat e Ballkanit’ do të ushqejnë 310 persona - Bota Sot
Gjatë Ramazanit, Halil Kastrati dhe “Jetimat e Ballkanit’ do të ushqejnë 310 persona

Sociale

Gjatë Ramazanit, Halil Kastrati dhe “Jetimat e Ballkanit’ do të ushqejnë 310 persona

Më: 6 maj 2019 Në ora: 22:58
Halil Kastrati

Hoxha dhe humanisti i madh, Halil Kastrati, dhe shoqata që ai e udhëheq “Jetimat e Ballkanit”, me rastin e muajit të madhërishëm të Ramazanit, kanë njoftuar se në kuzhinën e tyre, për çdo ditë do të kenë mundësinë të ushqehën 310 persona.

Sot ata kanë bërë shpërndarjen e iftarit të parë, e të tillë do të ketë deri në fund të Ramazanit.

Me këtë rast Halil Kastrati, ka falënderuar të gjithë donatorët që bënë të mundur. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...