O Halil Kastrati, o kam hjek shumë në këtë jetë - Bota Sot
O Halil Kastrati, o kam hjek shumë në këtë jetë

Sociale

O Halil Kastrati, o kam hjek shumë në këtë jetë

Nga: N.H Më: 19 qershor 2019 Në ora: 23:04
Halil Kastrati dhe plaku 85 vjeç

Hoxha i njohur nga Prizreni, Halil Kastrati vazhdon me humanizmin e tij.

Edhe pse ai po përballet me sëmundjen e vështirë të djalit të saj, kjo nuk e ndalë që të ndihmojë familjet me nevojë

Këtë ai e bën në forma të ndryshme dhe të veçanta.

Ja postimi i fundit:

O Halil Kastrati, o kam hjek shume ne kete jete 😢

I kam 85 vjet, dy here ne jeten time kam qajte😢

Njeher para nje viti kur e kam varros djalin 40 vjecar, qateher kam qajte nga merzia 😢😢😢

Edhe sot po qaje me viziten tuaj te ne , sot po qaje nga gezimi se po ma ndertoni shtepine e re, po gezohem per nipa e mbesa se po bahen me shtepi te re se une e pata me

Perhajr nisja e ndertimit te shtepise se re

Bamires Zoti kurr mos ju humbte

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat