Ramush Haradinaj sot takohet me Halil Kastratin - Bota Sot
Ramush Haradinaj sot takohet me Halil Kastratin

Sociale

Ramush Haradinaj sot takohet me Halil Kastratin

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 07:21
Ramush Haradinaj dhe Halil Kastrati

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, sot pret në takim Halil Kastratin i cili është themelues i shoqatës bamirëse “Jetimat e Ballkanit”.

Takimi pritet të fillojë në ora 12:00 në ndërtesën e Qeverisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat