Blinera Berisha ka nevojë për ne - Bota Sot
Blinera Berisha ka nevojë për ne

Sociale

Blinera Berisha ka nevojë për ne

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 15:48
Foto

Blinera Berisha ka nevojë për ndihmën tonë.

Vogëlushja nga Podujeva është diagnostifkuar me një sëmundje të rëndë, dhe kostoja është e papërballueshme për familjen e saj.

Blinera gjendet në Turqi për shërim edhe pret përkrahjen tonë.

Lusim të gjithë njerëzit vullnet mirë që kanë mundësi t’i dalim Blinerës në ndihmë financiarisht.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat