Astrit Ahmeti ka nevojë urgjente për ndihmën tonë - Bota Sot
Astrit Ahmeti ka nevojë urgjente për ndihmën tonë

Sociale

Astrit Ahmeti ka nevojë urgjente për ndihmën tonë

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 11:13
Astrit Ahmeti

Astriti është diagnostikuar me sëmundjen Leukemi Akute dhe është duke u trajtuar, në Turqi. Shërimi i tij kushton 110 mijë euro, shumë të cilën familja nuk e ka.

Ju mund të kontribuoni nëpërmjet llogarisë bankare në Raiffaisen Bank, por edhe të dërgoni sms në numrin e Valës,  55101.

Çdo cent nga ju ka vlerë të madhe për Astritin

Ju mund të kontribuoni edhe përmes formës online https://www.gofundme.com

Për më shumë detaje mund të kontaktoni në numrin e babait të Astritit: 049848609

Ta ndihmojmë Astritin të kthehet në punën e tij si inxhinier I shkencave kompjuterike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...