Tentim vrasje në Mitrovicë

Sociale

Tentim vrasje në Mitrovicë

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 11:44
Foto Ilustrim

Në Mitrovicën e Veriut një person është tentuar të vritet nga një person ende i paidentifikuar.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shupkvc të Mitrovicës rreth orës 20:00.

Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës se përderisa ishte duke hyrë në oborrin e shtëpisë me veturë, ka dëgjuar disa të shtëna me armë dhe më pas ka vërejtur se është goditur nga një predhe dera e veturës.Nuk raportohet për të lënduar dhe rasti është nën hetim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat