9 vjeçari ka nevojë për transplant mëlçie, 40 orët e ardhshme janë kritike për jetën e tij

Sociale

9 vjeçari ka nevojë për transplant mëlçie, 40 orët e ardhshme janë kritike për jetën e tij

Më: 5 prill 2021 Në ora: 23:27

9 vjeçari Gent ka nevojë për ndihmë financiare për një transplant mëlçie dhe shuma që kërkohet është e papërballueshme për familjen.

Ai ka nevojë financiare për këtë ndërhyrje ndërsa 40 orët e ardhshme janë kritike për jetën e tij.

Këto janë të dhënat për ata që duan t’i ndihmojnë familjes:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat