Mbahet mbrëmje bamirësie për Manolja Kabashin - Bota Sot
Mbahet mbrëmje bamirësie për Manolja Kabashin

Sociale

E enjte, 15 nëntor 2018

Mbahet mbrëmje bamirësie për Manolja Kabashin

Më: 9 shtator 2017 Në ora: 07:02
Manolja Kabashi

Sot aktivistë dhe qytetarë të Prizrenit organizojnë mbrëmjen e bamirësisë për Manolja Kabashin, vajzën 22 vjeçare nga Prizreni, e cila aktualisht është duke u trajtuar për leukemi në një spital në Stamboll të Turqisë.

Mbrëmja e bamirësisë mbahet në Kinemanë Lumbardhi në Prizren dhe fillon në orën 19:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test