Një lajm shumë i mirë për Ballistin - Bota Sot
Një lajm shumë i mirë për Ballistin

Sociale

Një lajm shumë i mirë për Ballistin

Më: 20 nëntor 2017 Në ora: 14:11
ilustrim

Ballist Morina qëndron i burgosur prej afro tre muajsh n Dubrovnik të Kroacisë në pritje të një urdhërim ekstradimi në Serbi

Por, teksa ai e ka apeluar ekstradimin një lajm i gëzueshëm ka mbërritur në jetën e tij.

Ballist Morina është bërë baba i një djali që do të mbajë emrin Flamur, në respekt të gjestit të babait të tij gjate ndeshjes Shqipëri-Serbi, ku ngriti dronin me banerin Autochtonus.

Sipas familjarëve djali gëzon shëndet dhe lajmi i ka shkuar së pari Ballistit në qeli.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test