Qytetari shakagji: 120 euro pagë s’ke ku i harxhon në Kosovë - Bota Sot
Qytetari shakagji: 120 euro pagë s’ke ku i harxhon në Kosovë

Sociale

Qytetari shakagji: 120 euro pagë s’ke ku i harxhon në Kosovë

Më: 10 dhjetor 2017 Në ora: 18:44
Qytetari

Në shumë raste qytetarët e Kosovës ikin nga kamerat, kurdo që i shohin ato.

Por një qytetarë në qendër të Prishtinës ka vendosur që të flas para kamerës e madje dhe të bëj humor.

Ky i fundit ndër të tjerash ka folur edhe për jetën në Kosovë, artistët dhe politikën.

I riu në fjalë ka thënë madje se në Kosovë jeta është e mirë, pagat janë të mira dhe se gjithçka është në rregull.

Sipas tij rroga 120 euro është mjaft e lartë pasi s’ke as ku i shpenzon.

Sensi i tij i humorit lë gojë hapur madje edhe gazetarin në fjalë e sigurisht edhe ju të gjithëve që do e dëgjoni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test