Rrëfimi i Elbasanit për masakrën ku u vra babai i tij, ndërsa ai qëndroj në mes trupave të vdekur - Bota Sot
Rrëfimi i Elbasanit për masakrën ku u vra babai i tij, ndërsa ai qëndroj në mes trupave të vdekur

Sociale

E mërkurë, 17 tetor 2018

Rrëfimi i Elbasanit për masakrën ku u vra babai i tij, ndërsa ai qëndroj në mes trupave të vdekur

Nga: H.O. Më: 15 maj 2018 Në ora: 09:39
Elbasani

Elbasani trembëdhjetë vjeçar nga fshati Gllanasellë e Drenasit mbijetojë nga masakra ku u vra babai i tij dhe shtatë burra të tjerë, duke qëndruar mes trupave të vdekur.

Ai në një rrëfim rrënçethës tregon në detaje për atë që ndodhi në kohën e luftës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test