Video ekskluzive e qukapikut të zi në Kosovë - Bota Sot
Video ekskluzive e qukapikut të zi në Kosovë

Speciale

Video ekskluzive e qukapikut të zi në Kosovë

Nga: BS Më: 11 mars 2019 Në ora: 08:52
Qukapiku i zi

Eksploruesi e fotografi nga Kamenica - Besnik Jakupi, ka realizuar edhe një video ekskluzive për syrin shqiptar, pas 2 muaj monitorim, hulumtimi, kamuflimi, arriti ta bëjë këtë video me Canon 5 D Mark 3 ne Kamenice.

Besniku premton se do të sjell atraksion edhe në të ardhmen, të botës së egër në Kosovë dhe në gjitha trojet shqiptare.

Këtu shihet qukapiku i zi mashkull, ndërsa me poshtë keni edhe foton ku kam ilustruar si duket femra.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...