Parfumi më i shtrenjtë në botë - Bota Sot
Parfumi më i shtrenjtë në botë

Speciale

Parfumi më i shtrenjtë në botë

Më: 22 mars 2019 Në ora: 00:11
Parfumi kushton 1 milion 295 mijë dollarë

Në Dubai është prezantuar parfumi më i shtrenjtë në botë. Ai është unisex dhe emir tij është “Shumukh”.

Parfumi kushton 1 milion 295 mijë dollarë. Ai përmban tre litra aromë dhe është i vendosur në një shishe të gjatë 1.97 metra.

Shishja e parfumit është i veshur me gurë të larë në arë dhe diamante të vegjël, duke hyrë kështu në librin Guinness për “shumicën e diamanteve të vendosura në një shishe parfumi”.

Ai do të jetë i ekspozuar në Avenue Fashion Mall në Dubai për publikun dhe për këdo që dëshiron ta blejë atë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...