Me një pyll brenda dhe një park zbavitës: Aeroporti më i mirë në botë – aty ku ndoshta do të dëshironit të kishit vonesa në fluturim - Bota Sot
Me një pyll brenda dhe një park zbavitës: Aeroporti më i mirë në botë – aty ku ndoshta do të dëshironit të kishit vonesa në fluturim

Speciale

Me një pyll brenda dhe një park zbavitës: Aeroporti më i mirë në botë – aty ku ndoshta do të dëshironit të kishit vonesa në fluturim

Më: 30 mars 2019 Në ora: 11:27
Pamje nga video

Udhëtimi përmes një aeroporti nuk është gjithmonë një eksperiencë emocionuese, kështu që zgjedhja e restoranteve, bareve dhe argëtimi në terminal mund të jetë një sfidë jo e lehtë.

Por, sipas mediave të huaja, ka një aeroport që ka arritur majën – dhe jo pa shkas tani gëzon çmimin e të qenit Aeroporti më i Mirë në botë në çmimet Skytrax të vitit 2019.

Bëhet fjalë për Aeroportin e Changi në Singapor i cili ka kryesuar listën për të shtatin vit radhazi.

Në fakt, aeroporti ka pësuar kohët e fundit një përmirësim të madh që ka kushtuar 1.7 miliard dollarë, dhe ka aq shumë në ofertë sa që udhëtarët do të shpresonin që fluturimet e tyre të vonohen.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...