Sot përurohet fusha sportive në Kaçanik - Bota Sot
Sot përurohet fusha sportive në Kaçanik

Sporti

Sot përurohet fusha sportive në Kaçanik

Më: 16 prill 2019 Në ora: 08:54
Foto ilustrim

Sot në Kaçanik do të përurohet terreni sportiv, një investim i Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit.

Në përurim do të marrë pjesë kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, si dhe autoritetet lokale.

Po ashtu, do të nënshkruhen dy memorandume të bashkëpunimit mes MKRS-së dhe Komunës së Kaçanikut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...