Kosova me notarë në Kampionatin Botëror - Bota Sot
Kosova me notarë në Kampionatin Botëror

Sporti

Kosova me notarë në Kampionatin Botëror

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 17:53
Kosova me notarë në Kampionatin Botëror

Tre notarët, Fjorda Shabani, Dren Ukimeraj dhe Eda A. Zeqiri, do ta përfaqësojnë Kosovën në Kampionatin Botëror që po mbahet në Gwangju të Koresë së Jugut.

Garuesit tanë fillojnë garat më 22 korrik. "Iu urojmë fat dhe suksese notarëve tanë", thuhet nga Komiteti Olimpik i Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...