KOK dhe HIB Petrol me marrëveshje bashkëpunimi (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
KOK dhe HIB Petrol me marrëveshje bashkëpunimi (Drejtpërdrejt)

Sporti

KOK dhe HIB Petrol me marrëveshje bashkëpunimi (Drejtpërdrejt)

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 10:50
Foto

Nënshkruhet marrëveshja e bashkëpunimit ndërmjet HIB Petrol dhe Komunitetin Olimpik të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...