Lëndim i tmerrshëm i lojtarit, e mbulojnë me batanije për shkak të publikut - Bota Sot
Lëndim i tmerrshëm i lojtarit, e mbulojnë me batanije për shkak të publikut

Sporti

Lëndim i tmerrshëm i lojtarit, e mbulojnë me batanije për shkak të publikut

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 15:31
Lëndim i tmerrshëm i Samuel Ezeala

Ndeshja e parë me Clermontin në Rugbyn profesionist ka qenë as më pas e as më shume sesa e tmerrshme për të riun Samuel Ezeala.

Stafi i mjekëve të takimit e mbuluan pamjen për tifozë ndonëse Samuel ishte ende i shtrirë në tokë.
Indepedant raporton se i riu është vizituar nga kundërshtari Virimi Vakatawa në spital.

Po ashtu Virimi Vakatawa në Twitter postoi foto së bashku me Samuel Ezealan, me mbishkrimin: “Vëllai im ndihet më mirë, rikthim të shpejt dhe Zoti të bekoftë”, shkruan indeksonline.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat