Lajm tronditës, vdes kampioni i Kosovës - Bota Sot
Lajm tronditës, vdes kampioni i Kosovës

Sporti

Lajm tronditës, vdes kampioni i Kosovës

Nga: Kemajl Goca Më: 4 korrik 2020 Në ora: 19:12
Nazmi Ibërdemaj majtas dhe Flamur Shasha djathtas

Gjyqtari ndërkombëtar i karatesë, ish karateisti i mirënjohur Nazmi Ibërdemaj, jep lajmin e hidhur. 

Lajm  tronditës për gjithë sportin e Kosovës. 

“Me hidhërim mora lajmin se ndërroj jetë nxënësi im, kampioni i shumëfishtë Flamur Shasha! 

Image

Ishte sportist kulminant, mik i vërtetë dhe i dashur për të gjithë. Prehu në paqë Flamur!”, shkruan Ibërdemaj në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat