Alvin Karaqi tregon arsyet e vdekjes së kampionit të Kosovës - Bota Sot
Alvin Karaqi tregon arsyet e vdekjes së kampionit të Kosovës

Sporti

Alvin Karaqi tregon arsyet e vdekjes së kampionit të Kosovës

Nga: K. G. Më: 4 korrik 2020 Në ora: 19:47
Alvin Karaqi tregon arsyet e vdekjes së kampionit të Kosovës

Karateisti i mirënjohur i Kosovës, Alvin Karaqi, reprezentues i Shqipërisë, tregon arsyet e vdekjes së ish karateistit të Kosovës, Flamur Shasha, ish kampion. 

“Sot, për shkak të infeksionit me Coronavirus, ndërroj jetë shoku ynë dhe ish karateisti 38-vjeçar, Flamur Shasha.

Kampion, faleminderit për përkrahjen e për bisedat përtej karatesë. Ke qenë dhe do mbetesh i madh!

Image

Ngushëllime të gjithë familjes Shasha, shoqërisë dhe komunitetit të karatesë.
Foto nga arkiva e TOP10, ku na qëndroj mbrapa mu e Agon Agani”, shpreh pikëllimin Karaqi në profilin e tij  në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat