Arta i lë pa frymë... - Bota Sot
Arta i lë pa frymë...

Sporti

Arta i lë pa frymë...

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 11:34
Arta i lë pa frymë...

Modelja dhe ish prezantuesja e sportit, Arta Nitaj, është një nga figurat më të përfolurat ndonjëherë.

Spekulime dhe komente të ndryshme vijnë për shkak të bukurisë dhe linjave trupore, të cilat ajo nuk i kursen t’i shfaq me fansat e saj.

Shpeshherë ajo edhe kalon imagjinatën e ndjekësve, përmes imazheve të ndryshme të publikuara.

Image

Por, kësaj radhe përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Arta është nuk është kursyer sa i përket pozave atraktive.

E veshur me një fustan të gjelbër, bukuroshja brune dukjes i ka bashkangjitur edhe aksesorë, të cilët po e kompletojnë edhe më shumë dukjen.

Po ashtu vëmendje të madhe ka marrë e ngjyra e lëkurës së saj, të cilët padyshim e ka marrë nga pushimet që po i bën në këtë kohë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat