UEFA 11 kamera për çdo ndeshje të Kosovës - Bota Sot
UEFA 11 kamera për çdo ndeshje të Kosovës

Sporti

UEFA 11 kamera për çdo ndeshje të Kosovës

Nga: B.F Më: 12 korrik 2020 Në ora: 16:09
Arlind Sadiku

Komentatori Arlind Sadiku përmes një postimi të tij në “Facebook”ka shkruar se Digitalbs në bashkëpunim me Pixels bëjnë transmetimin e ndeshjes Drita –Prishtina,transmeton “Bota sot”.

Ai thotë se  ndeshja do të zhvillohet formatin me 11 kamera.

Postimi i plotë:

UEFA realizon çdo ndeshje te Kosoves me 11 kamera. Sot, Digitalb ne bashkepunim me Pixels bejne transmetimin e ndeshjes Prishtina - Drita ne kete format, pra me 11 kamera.

Mos mungoni ne spektakel dhe shijojeni profesionalizmin!

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat