I forti i Kosovës: Problem edhe policia me me ndal! Ja arsyeja - Bota Sot
I forti i Kosovës: Problem edhe policia me me ndal! Ja arsyeja

Sporti

I forti i Kosovës: Problem edhe policia me me ndal! Ja arsyeja

Nga: K. Goca Më: 1 gusht 2020 Në ora: 13:27
I forti i Kosovës: Problem edhe policia me me ndal! Ja arsyeja

I forti i Kosovës, Bujar Muli, vazhdon të stërvitet dhe të jetë në formën më të mirë për të ngritur pesha të rënda.

Ai merret me sporte ekstreme dhe është emër i njohur jo vetëm në tokën e Kosovës. 

Bujar Muli, që e ndal me duar veturën pavarësisht se sa i jep gaz, po ashtu edhe traktorin e çon me shpinë, ka lëshuar një shaka në profilin e tij në facebook. 

“Problem edhe Policia mem nal me ket çehre”, ka shkruar Muli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat