Ja çfarë ka mbuluar me dorë bukuroshja

Sporti

Ja çfarë ka mbuluar me dorë bukuroshja

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 19:55
Ja çfarë ka mbuluar me dorë bukuroshja

Albi Doka dhe Françeska Jaçe prej kohësh flitet se janë në një lidhje së bashku, kjo për shkak se disa herë kanë postuar foto pranë njëri-tjetrit.

Bukuroshja seksi ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj me fotot e publikuara në rrjete sociale.

Mirëpo këtë herë ka thyer rrjetin dhe ka pozuar si kurrë më parë. Modelja ka realizuar një set të ri fotografik dhe në foton e postuar në Instagram shihet tërësisht e zhveshur.

Image

Ajo ka mbuluar me duar pjesët intime, për t’i lënë pak vend imagjinatës.

Image

“Pa make up”, ka shkruar Françeska krahas fotos, e cila ka marrë komente të shumta nga ndjekësit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat